O nas

BARSON dystrybutor profesjonalnych rozwiązań z zakresu termoizolacyjnych systemów transportu oraz systemów transportu żywności. Jesteśmy autoryzowanym importer marki Etol, Blu line, Thermohauser, Melform, Kangabox, Scanbox.

Oferta firmy skierowana jest głównie do następujących sektorów:

Przemysł spożywczy, sieci handlowe - kontenery izotermiczne, pojemniki termoizolacyjne do transportu surowców i wyrobów w kontrolowanej temperaturze;


Szpitale, placówki zbiorowego żywienia, - systemy dystrybucji posiłków tacowe i bemarowe;

Firmy cateringowe  - pojemniki termoizolacyjne do transportu gotowych dań , termoporty gastronomiczne, termosy;

Farmacja, operatorzy logistyki dla farmacji - kontenery izotermiczne, chłodziarki mobilne, pojemniki z kontrolowaną temperaturą do przewozu leków;

Hotele, restauracje - wózki termoizolacyjne bankietowe, szafy grzewcze.

Zespół firmy stanowi grupa Specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w przemyśle spożywczym, logistyce oraz w placówkach zbiorowego żywienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasi Pracownicy są w stanie doradzić najlepsze rozwiązania, zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Kładziemy wysoki nacisk na profesjonalną obłsugę Klienta. Dopełniamy wszelkich starań aby współpraca z naszymi Klientami odbywała się na każdym etapie bezproblemowo i z satysfakcją dla Klienta.

Realizujemy indywidualne projekty bazując na know-how naszych dostawców, będących od lat wiodącymi producentami termoizolacyjnych środków transportu. Współpracujemy z projektantami placówek gastronomicznych oraz jednostkami kontroli bezpieczeństwa i higieny żywności.

Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Jesteśmy sprawdzonym i godnym zaufania partnerem zarówno dla małych jak i dużych firm.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl