O nas

BARSON dystrybutor profesjonalnych rozwiązań z zakresu termoizolacyjnych systemów transportu żywności oraz farmaceutyków. Jesteśmy autoryzowanym importerem min. marki Etol Blu line, Thermohauser, Melform, Kangabox, Scanbox, Bartscher.

Oferta firmy skierowana jest głównie do następujących sektorów:

  • szpitale, placówki zbiorowego żywienia - kompletne systemy tacowe oraz bemarowe do dystrybucji posiłków
  • sieci handlowe, farmacja, firmy logistyczne - kontenery izotermiczne, chłodziarki mobilne do transportu w kontrolowanej temperaturze
  • firmy cateringowe - termoboksy i termoporty do transportu gotowych dań na wynos
  • hotele,restauracje- wózki termoizolacyjne, szafy grzewcze.


Zespół firmy stanowi grupa specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w przemyśle spożywczym, logistyce oraz w placówkach zbiorowego żywienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży nasi Pracownicy są w stanie doradzić najlepsze rozwiązania, zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Kładziemy wysoki nacisk na profesjonalną obłsugę Klienta. Dopełniamy wszelkich starań aby współpraca z naszymi Klientami odbywała się na każdym etapie bezproblemowo i z satysfakcją dla Klienta.

Realizujemy indywidualne projekty bazując na know-how naszych dostawców, będących od lat wiodącymi producentami termoizolacyjnych środków transportu. Współpracujemy z projektantami placówek gastronomicznych oraz jednostkami kontroli bezpieczeństwa i higieny żywności. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów. Jesteśmy sprawdzonym i godnym zaufania partnerem zarówno dla małych jak i dużych firm.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl