Dostawa żywności chłodzonej do domu
Dostawa żywności chłodzonej do domu.

FOOD HOME DELIVERY

MELFORM insulated containers are adapted for transport with electric bicycles, solving the problem of logistics in urban areas, they contribute to reducing traffic, C02 emissions and pollution, ensuring the maintenance of the cold chain!

Melform kontenery izotermiczne są dostosowane do transportu elektrycznymi rowerami cargo, co rozwiązuje problemy logistyczne w obszarach miejskich. To rozwiązanie ma wpływ na redukcje emisji CO2 i zanieczyszczeń. Zapewnia utrzymanie łańcucha chłodnicznego. 

ScanBox wózki termoizolacyjne – innowacyjny produkt na polskim rynku
ScanBox wózki termoizolacyjne – innowacyjny produkt na polskim rynku

Szwedzka firma ScanBox Thermoproduct AB od 20 lat produkuje wysokiej jakości wózki termoizolacyjne do transportu żywności. Wózki firmy ScanBox zaprojektowane zostały z naciskiem na ergonomię, bezpieczeństwo i łatwość obsługi. Produkty ScanBox świetnie sprawdzają się w hotelach, restauracjach i na imprezach bankietowych, gdzie czas i jakość serwowanych posiłków muszą być na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem wózka jest elegancki design, który podnosi jego funkcjonalność. Wózek z powodzeniem może być użytkowany na sali bankietowej, nie zakłócając estetyki otoczenia.

 

czytaj całość »
Transport farmaceutyków
Lodówka farmacutyczna

Transport w branży farmaceutycznej należy do najbardziej wymagających. Dystrybucja leków, szczepionek oraz medykamentów to duże wyzwanie ze zwględu na to iż produkty farmaceutyczne sa bardzo wrażliwe na zmiane temperatury.

Idealne do transportu w branży farmaceutycznej są kontenery z agregatem i możliwością ustawienia odpowiedniej temperatury. Dwie i więcjej stref kontrolowanej temperatury w jednym samochodzie. Tak to możliwe dzięki wykorzystaniu pojemników firmy Melform Koala z aktywnym agregatem.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl