ScanBox wózki termoizolacyjne – innowacyjny produkt na polskim rynku

ScanBox wózki termoizolacyjne – innowacyjny produkt na polskim rynku

Szwedzka firma ScanBox Thermoproduct AB od 20 lat produkuje wysokiej jakości wózki termoizolacyjne do transportu żywności. Wózki firmy ScanBox zaprojektowane zostały z naciskiem na ergonomię, bezpieczeństwo i łatwość obsługi. Produkty ScanBox świetnie sprawdzają się w hotelach, restauracjach i na imprezach bankietowych, gdzie czas i jakość serwowanych posiłków muszą być na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem wózka jest elegancki design, który podnosi jego funkcjonalność. Wózek z powodzeniem może być użytkowany na sali bankietowej, nie zakłócając estetyki otoczenia.

1. Wózki termoizolacyjne ScanBox

Wózki ScanBox posiadają świetne właściwości termoizolacyjne. Deklarowany spadek temp. dla potraw gorących to ok. -4°C/h. Wzrost temperatury w czasie dla potraw schłodzonych to ok. +1°C/h. Właściwości termoizoalcyjne zapewnia materiał z którego wykonane są ścianki wózka: aluminium, ekspandowany polistyren oraz włókno szklane.

Zastosowanie – transport gorących i zimnych potraw w pojemnikach GN lub na tacach.
 
Rodzaje wózków:
  • Grzewcze
  • Chłodzące
  • Neutralne
  • Grzewczo-chłodzące
  • Grzewczo neutralne

Zakres temperatur:

  • grzewcze – do +90°C
  • chłodzące – od +3°C do +10°C

2. Wózek Banguet Master

Wózek Banguet Master dedykowany jest do stelaży na talerze. Po obróbce termicznej w piecu, stelaż z talerzami zamykany jest w wózku grzewczym. Posiada opcję grzania do temperatury +90°C. Dodatkowo ścianki są wykonane z materiałów termoizolacyjnych, dzięki czemu zapewniają utrzymanie wymaganej temperatury potraw przez nawet kilka godzin. Wózki Banquet Master dedykowane są do pieców Rational, Electrolux, MKN, Palux, Houno.

3. Skrzynie termoizolacyjne ScanBox

Skrzynie termoizolacyjne są uzupełnieniem oferty firmy ScanBox. Posiadają identyczna budowę i funkcjonalność jak wózki, stanowiąc jednocześnie alternatywę – skrzynie poprzez mniejszą powierzchnię oraz możliwość ich piętrowania dają więcej możliwości w transporcie potraw.

Zastosowanie – transport gorących i zimnych potraw w pojemnikach GN lub na tacach.

Rodzaje skrzyń:

  • grzewcze
  • neutralne

Wszystkie produkty firmy ScanBox są projektowane i produkowane w fabryce w Olofström w Szwecji. Klienci ScanBox obecni są wszędzie, od Parliament House w Australii, poprzez imprezy bankietowe w Katarze, Le Meridien Hotel w Bangalore, po szpitale i ośrodki opieki nad osobami starszymi na całym świecie.

4. ScanBox w Polsce

W Polsce ScanBox reprezentowany jest przez firmę Barson – autoryzowanego importera systemów transportu żywności.

Firma Barson z siedzibą w Poznaniu posiada najszerszą na rynku ofertę produktów z zakresu termoizolacyjnych systemów transportu żywności. Pracownicy firmy służą profesjonalnym doradztwem, natomiast w siedzibie firmy można zapoznać się z pełną ofertą produktową ScanBox. Istnieje również możliwość wypożyczenia wózków na bezpłatny okres testowy.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl